låt oss presentera vår fantastiska personal

Vi sätter ett stort värde i att ha kul på jobbet. Vi tror att det lönar sig för alla. Personalen trivs bättre, kunderna blir nöjdare och företaget mår bättre. Därför är vi extra noggranna när vi rekryterar ny personal. Det räcker inte att vara duktig och kompetent. Förmågan att sprida glädje och framåtanda väger lika tungt. Här får du lära känna de som jobbar mest och hårdast för att Circla ska bli framgångsrikt på alla plan.



Joakim
Gidmark

Field Manager

072-003 34 40
joakim.gidmark@circla.se

Joakim
Sundh

Team Leader

08-410 646 66 (dispatch)
joakim.sundh@circla.se

Lukas
Carlstedt

Team Leader

08-410 646 66 (dispatch)
lukas@circla.se

Levan
Metonidze

Technician

08-410 646 66 (dispatch)
levan@circla.se

Simon
Östlund

Environment

070-090 94 88
simon@circla.se

Tina
Skagerfält

Customer service

08-410 646 66 (dispatch)
tina@circla.se

Peter
Robähr

Key Account Manager

08-410 646 66 (dispatch)
peter@circla.se

Minette
Andersson

Head Of Sales

08-684 083 04
minette@circla.se

Sebastian
Ralph

HR & IT

073-688 58 56
sebastian@circla.se

Rickard
Ericsson

Head Of Development

08-684 083 03
rickard@circla.se

Marc
Ericsson

CEO

08-410 646 66 (dispatch)
marc@circla.se

 

KONTAKTA OSS
0200-22 05 22

Vår hjälpsamma kundtjänst har öppet måndag-fredag 8-17
Övriga tider kan du klicka på knappen här nedanför och skicka en bokningsförfrågan


Våra samarbetspartners

Klicka för att läsa mer


 
 

Våra samarbetspartners

Klicka för att läsa mer