låt oss presentera vår fantastiska personal

Vi sätter ett stort värde i att ha kul på jobbet. Vi tror att det lönar sig för alla. Personalen trivs bättre, kunderna blir nöjdare och företaget mår bättre. Därför är vi extra noggranna när vi rekryterar ny personal. Det räcker inte att vara duktig och kompetent. Förmågan att sprida glädje och framåtanda väger lika tungt. Här får du lära känna de som jobbar mest och hårdast för att Circla ska bli framgångsrikt på alla plan.



Joakim
Gidmark

Fältansvarig

072-003 34 40
joakim.gidmark@circla.se

Joakim
Sundh

Bilansvarig

08-410 646 66 (dispatch)
joakim.sundh@circla.se

Lukas
Carlstedt

Bilansvarig

08-410 646 66 (dispatch)
lukas@circla.se

Levan
Metonidze

Återvinningstekniker

08-410 646 66 (dispatch)
levan@circla.se

Karol
Karnilowicz

Produktionschef

08-410 646 66 (dispatch)
karol@circla.se

Simon
Östlund

Miljö & återanvändningsansvarig

070-090 94 88
simon@circla.se

Tina
Skagerfält

Kundservice-representant

08-410 646 66 (dispatch)
tina@circla.se

Peter
Robähr

Senior Account Manager

08-410 646 66 (dispatch)
peter@circla.se

Sebastian
Ralph

IT & Administration

073-688 58 56
sebastian@circla.se

Minette
Andersson

Operativ chef

08-684 083 04
minette@circla.se

Rickard
Ericsson

Kvalitets & kontrollansvarig

08-684 083 03
rickard@circla.se

Marc
Ericsson

VD

08-410 646 66 (dispatch)
marc@circla.se

KONTAKTA OSS
0200-22 05 22

Vår hjälpsamma kundtjänst har öppet måndag-fredag 8-17.
Övriga tider samt helg har vår jour-telefon öppet. Om jouren inte kan svara så ringer vi upp så fort vi kan.


Våra samarbetspartners

Klicka för att läsa mer


 
 

Våra samarbetspartners

Klicka för att läsa mer