låt oss presentera vår fantastiska personal

Vi sätter ett stort värde i att ha kul på jobbet. Vi tror att det lönar sig för alla. Personalen trivs bättre, kunderna blir nöjdare och företaget mår bättre. Därför är vi extra noggranna när vi rekryterar ny personal. Det räcker inte att vara duktig och kompetent. Förmågan att sprida glädje och framåtanda väger lika tungt. Här får du lära känna de som jobbar mest och hårdast för att Circla ska bli framgångsrikt på alla plan.



Lukas
Carlstedt

Uppdragsansvarig

Jonas
Winroth

Uppdragsansvarig

Gustav
Agrell

Uppdragsansvarig

Joakim
Sundh

Uppdragsansvarig

Daniel
Ågren

Uppdragsansvarig

Levan
Metonidze

Återvinningstekniker

Ameer
Abdulal

Återvinningstekniker

Richard
Ljungquist

Värderingsman

08-410 646 66 (växel)
richard@circla.se

Tina
Skagerfält

Kundservicerepresentant

08-410 646 66 (växel)
tina@circla.se

Waslat
Habed

Kundservicerepresentant

08-410 646 66 (växel)
waslat@circla.se

Peter
Robähr

Senior Account Manager

08-410 646 66 (växel)
peter@circla.se

Sebastian
Ralph

IT & Administration

073-688 58 56
sebastian@circla.se

Rickard
Ericsson

Kvalitets & kontrollansvarig

08-684 083 03
rickard@circla.se

Minette
Andersson

Operativ chef

08-684 083 04
minette@circla.se

Marc
Ericsson

VD

08-410 646 66 (växel)
marc@circla.se

 

Sebastian
Ralph

IT & Administration

073-688 58 56
sebastian@circla.se

David
Grönberg

Produktionschef

070-090 94 87
david@circla.se

Rickard
Ericsson

Kvalitets & kontrollansvarig

08-684 083 03
rickard@circla.se

Minette
Andersson

Operativ chef

08-684 083 04
minette@circla.se

Marc
Ericsson

VD

08-410 646 66 (växel)
marc@circla.se

KONTAKTA OSS
0200-22 05 22

Vår hjälpsamma kundtjänst har öppet måndag-fredag 7-17.
Övriga tider samt helg har vår jour-telefon öppet. Om jouren inte kan svara så ringer vi upp så fort vi kan.


Våra samarbetspartners

Klicka för att läsa mer


 
 

Våra samarbetspartners

Klicka för att läsa mer