låt oss presentera vår fantastiska personal

Vi sätter ett stort värde i att ha kul på jobbet. Vi tror att det lönar sig för alla. Personalen trivs bättre, kunderna blir nöjdare och företaget mår bättre. Därför är vi extra noggranna när vi rekryterar ny personal. Det räcker inte att vara duktig och kompetent. Förmågan att sprida glädje och framåtanda väger lika tungt. Här får du lära känna de som jobbar mest och hårdast för att Circla ska bli framgångsrikt på alla plan.



Lukas
Carlstedt

Team Leader

Gustav
Agrell

Uppdragsansvarig

Daniel
Ågren

Fältarbetare

Ameer
Abdulal

Fältarbetare

Richard
Ljungquist

Värderingsman

08-410 646 66 (växel)
richard@circla.se

Tina
Skagerfält

Team Leader Kundservice

08-410 646 66 (växel)
tina@circla.se

Waslat
Habed

Kundservicerepresentant

08-410 646 66 (växel)
waslat@circla.se

Camilla
Björklund

Kundservicerepresentant

08-410 646 66 (växel)
camilla@circla.se

Peter
Robähr

Senior Account Manager

08-410 646 66 (växel)
peter@circla.se

Sebastian
Ralph

IT & Administration

sebastian@circla.se

Rickard
Ericsson

Kvalitets & kontrollansvarig

08-684 083 03
rickard@circla.se

Minette
Andersson

Operativ chef

08-684 083 04
minette@circla.se

Marc
Ericsson

VD

08-410 646 66 (växel)
marc@circla.se

 
 
 

David
Grönberg

Produktionschef

070-090 94 87
david@circla.se

Jonas
Winroth

Team Leader

Rickard
Ericsson

Kvalitets & kontrollansvarig

08-684 083 03
rickard@circla.se

Minette
Andersson

Operativ chef

08-684 083 04
minette@circla.se

Levan
Metonidze

Återvinningstekniker

Marc
Ericsson

VD

08-410 646 66 (växel)
marc@circla.se

Joakim
Sundh

Uppdragsansvarig

KONTAKTA OSS
0200-22 05 22

Vår hjälpsamma kundservice har öppet måndag-fredag 7-17.
Övriga tider samt helg går det jättebra att maila till info@circla.se så återkommer vi så fort vi kan!


Våra samarbetspartners

Klicka för att läsa mer


 
 

Våra samarbetspartners

Klicka för att läsa mer